Cílem kurzu je představit dodavatelům veškeré možnosti, jak vyhledat veřejné zakázky, jaké jsou možnosti vyhledávání ve věstníku veřejných zakázek a jak se v něm orientovat. Blíže si představíme, co je CPV kód, kde je najít a jak určit ten správný. Souhrnně si představíme i jednotlivé formuláře, kterými zadavatel může oznamovat změny, nebo zakázky, abyste jako dodavatelé měli základní přehled a orientaci ve vyhledávání zakázek.

Lektor kurzu

Mgr. Lucie Moravčíková

Ve společnosti OTIDEA pracuje jako vedoucí právního oddělení a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2009, se specializací na právní aspekty zadávacích řízení a veškeré související otázky, včetně realizace koncesních řízení. Specializuje se mimo jiné i na poradenství dodavatelům ve veřejných zakázkách. Aktivně přednáší oblast veřejných zakázek s akcentem na praktické aspekty této problematiky.

Cena kurzu

Podmínky

Kurz je zpřístupněn na 30 dní od uhrazení platby.

Ohlasy od našich zákazníků

Jitka Navrátilová


První zkušenost s on-line vzděláváním a musím říci, že velmi zajímavá a přínosná, odpadá nutnost času stráveného na cestě na místo školení. Super.

Ivana Fafláková


Školení se mi líbilo. Je skvělé, že pan magistr pracoval přímo na Úřadu, takže může spoustu věcí vysvětlit z praxe.

Ing. Věra Witkovská


I přes to, že se považuji za technicky méně zdatnou, překvapila mne jednoduchost zapojení se do konference. Zejména chválím přístup Váš i Vašich expertů, kteří živě diskutují a školení se dle mého názoru stává více neformálním.